| andrei0421 a întrebat:

Am nevoie de ajutor. vreau niste pareri despre firma Myria, ziceti-mi tot ce stiti despre ea!

Răspuns Câştigător
| RainmakerX a răspuns:

Produsele sunt mai mult decat decente tinand cont de preturile mici de la Myria.

Daca vrei ceva de calitate sau daca ai nevoie de un laptop pentru jocuri sau pentru ceva profesional (editare sa zicem ) atunci iti recomand sa investesti in ceva mai scump si de calitate.

1 răspuns:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Am o unitate PC de la Myria, a fost ieftina si merge bine. E galagioasa fata de altele, dar am stiut din review-uri, si nu ma deranjeaza. Componentele principale sunt AMD, sursa si carcasa sunt Myria.
Inainte de a cumpara ceva, vezi recenzii pe altex.ro, emag.ro sau alte site-uri.