| violetta4leon a întrebat:

Am nevoie de ajutor... vreau sa imi incep un blog. Cum pasiunile mele sunt arta si desenul, m-am gandit ca cea mai buna solutie ar fi sa fac un blog despre arta. Am o gramada de idei, iar cand o sa mi se elibereze programul o ma apuc de treaba! Am gasit si platforma perfecte, Blogger. Singurul lucru pe care nu il am este...numele! Nu stiu ce nume sa ii pun.

Initial, m.am gandit la EllyArts de la numele meu, Elena.Dar nu stiu...voi ce parere aveti? Plz help me!

P.S. daca stiti platforme mai bune, mai usor de folosit, sau cu mai multe optiuni, astept sfaturile voastre!

4 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Numele suna bine, lasa-l asa! Recomand wordpress. Recomand domeniu propriu, daca tot vrei sa faci ceva, nu free, pentru ca ai libertate totala asupra site-ului. In plus inainte de a te apuca, pentru ca un site inseamna mult mai mult decat crezi tu, invata SEO si tot ce implica el. Altfel, cum il deschizi, asa il vei inchide!

| Zaygon a răspuns:

Si eu recomand ca platforma wordpress. Eu am doua unul pe care scriu diferite chestii despre viata, dsr cred ca o sa ii schimb destinatia si aspectul vara asta si am unul despre monede pentru ca sunt colectionar, iti las link sa vezi cam ce poti face pe wordpress: http://blogs.allnumis.com/andreidiaconescucoins/

| Brotacelul a răspuns:

Personal eu ti-as recomanda sa incerci www.ucoz.ro - este mult mai usor de folosit si-ti ofera mai multe posibilitati pentru dezvoltarea site-ului.
Succes!

| Bogdanme881 a răspuns:

Salut! Vroiam să întreb, ţie ce îţi place? Oricum EllyArts suna foarte frumos! Şi dacă îţi place l-ai putea folosi