| Avril_7357 a întrebat:

am nevoie de niste sfaturi sau mai bine spus indrumari... eu sh cu familia mea sh cu nite prieteni de familie ar trebui sa mergem de PASTE intr-o localitate mai indepartata(nu se stie inca zona aleasa) pentru a ne distra o saptamana dar la faza asta ne trebuie foarte multi bani. stiti ca este criza si nu ma pot considera o persoana foarte bogata asa ca eu imi doresc foarte mult un laptop sh am discutat cu mama sh a zis sa aleg intre aceasta excursie sau laptopul eu nu stiu ce sa fac adica imi doresc foarte mult excursia dar bineinteles sh laptopul tinand cont ca mergem in excursie cu un prieten de familie pe care eu il plac ff mult imi doresc extrem de mult ambele lucruri dar din pacate trebuie sa aleg una. sau cel putin o metoda sa le obtin pe amandoua. voi ce ati alege in locul meu? ce ati face? ce ati vrea? Am mare nevoie de niste sfaturi cat mai repede posibil! Astept Raspunsurile! Multumesc Anticipat!

Răspuns Câştigător
| just1me a răspuns:

Heyaa! Sincer, vei regreta daca alegi laptopul. Eu una am facut acelasi lucru [ nu aveam de ales intre excursie si laptop], iar acum imi face niste figuri pe care calculatorul nu le facea si avea vreo 5, 6 ani [ laptopul are maxim 3 ], deci daca alegi excursia te vei si distra si vei ramane cu calculatorul, iar daca alegi laptopul, iti va face figuri intr-una si te vei plictisi acasa de Paste.

Oricum, alegerea ta, eu am facut greseala de a schimba calculatorul, poate tu nu o vei face...

3 răspunsuri:
| MissAvocado a răspuns:

Mai bine alege excursia. e o ocazie sa petreci mai mult timp cu acel baiat, si la ce-ti trebuie un laptop (stiu ca e folositor si genul) ai calculator happy

| zuzanebuna a răspuns:

E cam greu de ales

stii.eu cred ca e mai importanta excursia deoarece poti sa te distrezi cu familia

desigur ca si leptopul e important dar poti sa mai astepti la laptop pentru ca vad ca ai calculator
pe cand excursia nu ai mereu ocazia astaa

eu in locul tau as alege excursia
laptop poate sati ia si altadata

| didolina24 a răspuns:

Laptopul love struck