| MrMaloneSV a întrebat:

am nevoie urgenta de un sprijin, Am prins o oferta cu un telefon Samsung galaxy note 2 dar as vrea si un husky pui prin martie ce sa fac? ce sa aleg?

3 răspunsuri:
| Wøodenpints a răspuns:

Cineva care se încântă ca oaia la un astfel de telefon cu siguranţă nu merită un husky.
Alege telefonul şi salvează un câine.

| pci27 a răspuns:

Alege ce consideri că e mai important pentru tine, personal.

| NoLiesJustLove a răspuns:

Pai eu as alege catelusul.happypentru ca este o fiinta de care te atasezi nu ca un telefon care poate se strica da catelul nu.alega catelul, o sa mai gasesti oferte la telefoanehappy