| împreunăfacembine a întrebat:

Salut TPU,

Am o agenda (nu jurnal) si as vrea cateva idei despre ce as putea nota in ea.

Mentionez ca sunt baiat si nu vreau sa imi spuneti lucruri de fete.

1 răspuns:
| MPersephone a răspuns:

Eu mereu spun ca imi voi nota visele, si niciodata nu o fac, desi am cele mai nebune vise. Asta ar fi o idee.
Sau, o lista de realizari pe care vrei sa le atingi. Poti pune chiar si realizari simple, dar sa ajungi sa le tai pentru ca le-ai atins este foarte satisfacator.