| xpbauuxx a întrebat:

am o intrebare : daca ma-s intalni cu o fata la scoala sau afara, ce ar trebui sa-i spun? despre ce ar trebui sa vorbesc? Sunt un pic timid.

Răspuns Câştigător
| SaBriinaa a răspuns:

?! Serios, deci fara gluma...Nu cred ca e o intrebare, nimeni nu iti poate da un raspuns, sau da dar atunci nu vei fi tu la o intalnire.Relax.Fii tu insuti pentru ca fata sau prietena ta sa te cunoasca cum esti tu, nu cum ti-au spus altii. Puteti sa vorbiti despre muzica, ceea ce va place si ce aveti in comun.Si,nu e bine sa fii timid.Trebuie sa fii ok, normal, ca de obicei.Mult noroc. Poate nu te-am ajutat chiar asa de mult dar acesta este adevarul.