| NedeFcSb a întrebat:

Am o intrebare pentru cei cu Windows 7.Cand descarc anumite lucruri o parte din tot fisierul adica ex : (setup, config. etc) mi se pune intr-un plic alb (asa arata iconita) si cand dau click pe el imi zice ca trebuie sa imi aleg eu sa deschid fisierul respectiv cu un anumit program. Poate sa imi spuna cineva despre ce "program" este vorba? Funditaa :*

Răspuns Câştigător
| anonymous2666 a răspuns:

Acele fisiere le poti deschide doar cu WordPad; NotePad; MicrosoftWord big grin deoarece sunt criptate tongue Fudita?

1 răspuns:
| ??c??? a răspuns:

In cele mai multe cazuri iti cere sa le deschizi cu WordPad, Notepad etc.(daca e vora de config)