| SilviuOCB a întrebat:

Salut TPU, am o întrebare și aș vrea să știu ce părere aveți sau dacă ați pățit și voi asta
De când sunt mic, mi se întâmplă să visez diferite imagini din diferite locuri sau chiar persoane pe care nu le cunosc, iar după o perioadă de timp zile/săptămâni, să mă aflu exact în locul pe care l-am văzut în vis sau să mă întâlnesc cu persona pe care am visat-o.
Vi s-a întâmplat și vouă chestia asta? Daca da, aș vrea să aud o parere sau o explicație în legătură cu asta

1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da, mi s-a întâmplat. Se numește premoniție, îți ghicești tu însuți ție viitorul.