| Y0nut7 a întrebat:

am o problema cu scoala, is la un liceu tehnic slab, am o diriginta aroganta pretentioasa, i-am dat saptamana scutire sa imi motivez absentele am lipsit 3 zile ca am fost racit, mi-a zis ca imi motiveaza absentele sapt viitoare am 20 de absente, joi vin bani de liceu si nu mia motivat absentele ce fac? trebuia sa am normal 7 absente, ajutor

4 răspunsuri:
| monochrome a răspuns:

Cand ai dirigentie, amintestei de asta. Ca doar nu ii sta gandu doar la asta, are si ea problemele ei. happy.

| neutrino a răspuns:

Mergi la director.

| Lauraelena01 a răspuns:

Daca ai scutire nu are de ce sa nu ti le motiveze! Adu-i aminte ca nu ti le-a motivat, daca nu mergi si stai de vorba cu directorul/directoareaa si explica-le situatia!

| Y0nut7 explică:

I-am dat scutire