| anonim_4396 a întrebat:

am pus zilele trecute o intrebare si ieri cand am vrut sa dau funda am observat ca intrebarea mea a fost ștearsă si scria mesajul întrebare refuzată, de ce? Stiu ca poti pune orice intrebare pe TPU atit timp cit nu are continut vulgar sau injurios, si nu avea, de ce si cine a sters intrebarea? Cum pot afla?

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Scrie un mail către admine.

2 răspunsuri:
| Mayaaaaaaa14 a răspuns:

Și mie mi s-a întâmplat asta! Pur si simplu ți-a dat cineva raport. De aflat nu stiu cum poti afla.

| Mirunicadulceata a răspuns:

Te-a raportat cineva poate