| Gigoiu123 a întrebat:

am si eu o intrebare.
La clasa noastra s-au facut cate 28 de biletele cu numele nostru pe ele asta pentru a ne face cadouri pentru craciun si astazi am tras numele unei colege (pana acum am tras numai baieti) si nu stiu ce cadou sa ii fac?!
Ma puteti ajuta? Dau funda! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Scarbo a răspuns:

O esarfa cu culoarea ochilor ei.

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Un sendvis facut la microunda cald dus dimineata la prima ora

| anonim0852 a răspuns:

Depinde de buget si de gusturile persoanei căreia ii este destinat cadoul. Poti sa ii iei un parfum, un fard, un rimel, dulciuri, o bijuterie, un fular, o pereche de mănuși, o carte etc.