| Carlo1010 a întrebat:

M-am mutat recent in Germania si nu stiu daca ai voie sa te uiti la filme pentru adulti. Imi este frica sa iau vreo amenda. Rog seriozitate.

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Ba da ai voie, nu ai voie sa piratezi, dar nici in Romania nu ai voie

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Gresesti, nu e ilegal sa piratezi in Romania.

| RAY a răspuns (pentru Drimmero):

Pe TPU este interzisa pirateria, deci ce e pirateria in Romania?
daca descarci si ti doar pentru tine e ok, daca raspandesti acel material se numeste piraterie, acum daca vezi un film online e ok, oriunde ai fi, dar recomand Netflix e ieftin 33 de ron pentru o luna fara reclame, virusi, frica de amenzi in Germania