| newboy a întrebat:

am si eu o intrebare scurta:cat costa un iphone 4S? este scump sau ieftin la abonament, vreau sa stiu pretul la liber si la abonament de la cosmote

3 răspunsuri:
| newboy explică:

Numai va faceti griji mi-am luat : )

| Dragoselgwns a răspuns:

Iphone 4s 16 gb 1.399 ron la abonament de 28 de euro, 1.099 ron la abonament de 37 euro si 700 ron la abonament de 55 euro. iphone 4s de 32 gb costa cu 400 lei mai scump la fiecare abonament precizat mai sus. La liber pe eMAG de 16gb e 2750 lei si 3200 lei 32 gb. Funda?