| Nicusor_Ciurea_1992 a întrebat:

Am si eu o mare nelamurire in alegerea unui telefon, mai exact cu sistemul de operare. Merg pe varianta unui Samsung Galaxy S2 ( cu sistem de operare Android ) sau un Nokia Lumia 8-00 ( cu sistem de operare Windows Phone ).
Voi ce parere aveti, care dintre cele doua este mai bun ( ca sistem de operare )?
Multumesc.

Răspuns Câştigător
| CM7YRE a răspuns:

Http://zapp5.staticworld.net/......iginal.png
Uita-te la diferente. Daca as fi in locul tau, as cauta ceva cu iOS.Nu sunt fan Android, totusi, daca vrei stabilitate in toate cele, recomand S2-ul.Surclaseaza Lumia cu multe altele, nu doar so-ul.

1 răspuns:
| 1997biju a răspuns:

Nu te uita la nici o diferenta Nokia e cel ma jalnic telwfom din lume prietenuleu are unul din asta si e praf si se blocheaza mult n-are programe ca lumea, dar galaxy s2 dupa s3 n-are nici o problema este mai rapid ca orice tel este mai bun am si eu s2la comparat la flanco cu s3 si e mai rapid si decat iphone sau Sony sau HTC.
sa stii ca acum scrou de pe Samsung galaxy s2 ----funda----