| anonim_4396 a întrebat:

Salut TPU! Am si eu o mica nelamurire. A introdus recent KFC o noua oferta, aceea fiind "Marti Bucket". Toate bune si frumoase, dar intrebarea mea este. Cum de se vinde un bucket plin de cotoiase si aripioare cu 20 de lei, pe cand un meniu de 5 crispy strips este 22.50 lei? Stie cineva? Exista sansa sa fie expirate sau ceva de genul?

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Marketing
de aia promotia e valabila cateva zile doar luna asta.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Expirate în nici un caz. Depinde de furnizor, de rețetă, de politica firmei.