| seby005 a întrebat:

am si eu o problema cu numerotarea paginilor in word, nu le numeroteaza in ordinea crescatoare,(le face o ordine aleatoare in loc dupa 8 sa vina 9 vine 5)eu doresc sa numerotez de la1-80 in continuu, am 80 de pagini in lucrare. Mentionez ca folosesc word 2007 si ca lucrarea este facuta din mai multe parti unele fiind copiate si de pe net, sau probabil am umblat si prin setarile de la word. dau funda si multe voturi mersi mult mult.

1 răspuns:
Bula
| Bula a răspuns:

S-au amestecat setarile partilor copiate, de acea se intampla acest fenomen (si nu numai). Extrage, mai intai, intregul TEXT din document (fara atribute) intr-un nou document, dupa care formateaza-ti documentul cum doresti. Daca nu reusesti, contacteaza-ma prin mesaj privat.