| SuZuki98 a întrebat:

Am si eu o problema legata de castile care mi le-am luat deci am incercat sa vb la microfon cu un prieten pe skype si pe mess asa si eu il aud pe el dar el nu ma aude pe mine am setat pe la microfon tot cand este sa vorbesc se ridica volumul dar nu stiu de ce nu ma poate auzi el pe mine ca eu il aud.Ma poate ajuta cineva va rog.

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Daca este pe pc, castile tale nu sunt compatibile.

2 răspunsuri:
| mariukka a răspuns:

Pe PC nu sint compatibile castile

| cristina709 a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat, la mine a fost din cauza sticului laptopului....Nici acum nu l'am facut. Daca ai stic la pc sau laptop posibil sa fie din cauza aceasta sau din pc