| Dima_Fcrb_Alexandru_2000 a întrebat:

am un grup pe facebook, si nu stiu cum sa-l fac cu mai multi membri! Aveti solutii? Aceste este grupul : https://www.facebook.com/groups/158705991173796/

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ilegal.

| darrio2007 a răspuns:

Ilegal.Mai exista cu acest nume.

| Mosotti a răspuns:

Ai voie sa pui nume deja existent, nu te lua dupa unii care zic ca nu, atat timp cat nu s-a facut ca sa nu poti baga un nume existent, e okey. Nu e nici un ilegal.
Pai ca sa ai mai multi membrii trebuie sa inviti tu, prietenii, cunostinte, ei pe altii, altfel nu ai cum, sau sa faci putin spam pe forumuri si sa inviti tu si de acolo, ca pana sterg aia mesaju, apuca destui sa vada. Deci sunt posibilitati.

| LoveSleep a răspuns:

De ce ti-ai face un grup cu numele altui grup, deja existent? Penibil.

| Doub a răspuns:

Idk, nu mai era ceva de genul?

| gemeni6226 a răspuns:

Nu stiu, dar imi place pagina e mistohappy.Pai posteaza aici de mai multe ori intrebarea:poftiti in grupul meu si in mod sigur o sa se alature de aici oameni, de 4 ori macar pe luna sa postezi intrebarea.