| B0gd4n12 a întrebat:

Am un laptop cu windows 7 si am o problema... de fapt nu o pot numi o problema, in fine...
O sa va dau un exemplu, ca sa ma intelegeti despre ce e vorba, deci cand urmaresc un videoclip si nu misc mouse-ul si nu apas pe nici o tasta peste 40 sec-1 min incepe sa mearga in reluare si daca misc mouse-ul merge normal.Nu stiu cum sa fac sa nu se mai intample asta, va rog sa ma ajutati pentru ca asa mi se intampla si cand ma joc un joc online cu un controller si la fel dupa un minut doua incepe sa aiba lag-uri, si daca misc maouse-ul revine la normal.Deci va rog ajutati-ma.Dau funda pentru cel care ma ajuta big grin

Răspuns Câştigător
| CM7YRE a răspuns:

Control panel>system and security>power options daca la asta te referi, iti faci ce vrei pe-acolo, da-l pe high.Incearca ce ti-am zis, posibil sa te-ajute decat ce zici tu.

3 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Incearca sa-ti updateazi toate driverele si toate programele de aici http://intimp.ro/jocuriaplicatii-ce-nu-merg/ si vezi daca mai face la fel.

| B0gd4n12 explică (pentru CM7YRE):

Eu cred ca e ceva de la power save sau ceva de genu nu cred ca este de la update-uri si daca stii unde pot seta ceva sau de genu.Asta cred eu.

| B0gd4n12 explică (pentru CM7YRE):

Habar nu am de ce am facut dar a mers multumesc!

| CM7YRE a răspuns (pentru B0gd4n12):

Control panel>system and security>power options daca la asta te referi, iti faci ce vrei pe-acolo, da-l pe high.Incearca ce ti-am zis, posibil sa te-ajute decat ce zici tu.