| MinuneaXD a întrebat:

..am un telefon samsung cu touchscreen si se aprinde normal ca in totdeauna dar cand dau cu degetul pe touch nu se intampla nimic.Cred ca este zgariat ecranul.Imi puteti spune ce are si unde sa il repar in bucuresti si pana in 250 lei.Multumesc anticipat

1 răspuns:
| Andrei_Graur_1995 a răspuns:

Am si eu un touchscreen Samsung si stiu problema.se intampa asa fie ca l-ai murdarit cu ceva sau l-ai undat iar apa intra pe sub folie si iti da comenzile cu intarziere, fie are memoria plina.Eu am patit la fel da mi s-a repert dupa o saptamana dar daca nu poti foloso garantia ca sa il duci la reparatii pe gratis!