| Luigi96 a întrebat:

Am vazut recent niste video-uri cu "bushcraft" pe YouTube si mi s-a parut foarte interesant si m-am intrebat unde as putea sa merg ca sa fac acest lucru. Din cate am inteles, este cam acelasi lucru cu camping-ul si daca sunteti sau ati fost din Arad imi puteti spune niste locuri usor accesibile (ori cu masina ori cu bicicleta) unde pot sa stau cu cortul, sa fac un foc, etc?

Răspuns Câştigător
| Miauti a răspuns:

NU stiu zone de camping cu cortul din zona ta... dar daca ajungi in Arges iti sugerez zona Voina... (spre cabana Cuca) acolo ai posibilitatea sa ti testezi calitatile.