| DustyMan a întrebat:

am windows XP si cand dau CTRL+ALT+DELETE nu porneste task manager si spune: Task Manager was disabled by the administrator. Ce safac, cum sa-l fac iar sa porneasca?

1 răspuns:
| RaduuSkillz a răspuns:

Probabil ai niste virusi in PC. Ia-ti un program de scanare. Am eu unu mai bunicel sa zic, adica mi-e mi-a indepartat orice virus.: MalwareBytes Anti-Malware.Il cauti pe internet Dupa ce il instalezi ii dai o scanare FULL. Dupa Dai Arata-mi rezultatele, dupa sterge obiectele selectate ceva de genu. Ii dai un restart si gata. Bafta:]