| anonim_4396 a întrebat:

Anul acesta m-am mutat la altă scoala. Sunt clasa a VII-a. Carnetul meu nu este ștampilat de scoala la care sunt înscris acum, este la scoala veche si locul in care stau nu mai este acelasi. Pot sa imi trec notele in el sau trebuie sa îl schimb. P.S. nu am nici o notă sau medie trecută in el de pe semestrul 1 de anul acesta (a si inca ceva. Este vreo problema daca nu o sa imi trec notele si mediile in el?) Dau funda

1 răspuns:
| Andreeush a răspuns:

Carnetul e pentru a trece notele în el, nu îl ai degeaba.
Poți să îți schimbi carnetul dacă vrei să îți fie actualizate datele personale.