| kevinnn19 a întrebat:

Salut TPU,are cineva Sony xperia j si imi poate spune anumite chestii despre telefon? de exemplu cum e bateria cam cat tine incarcata, cum lucreaza telefonul...multumesc anticipat

1 răspuns:
| GameOverBitch a răspuns:

Bateria la orice telefon tine in functie de cat folosesti aplicatiile de pe el. O prietena are acest telefon si este foarte multumita. Touch-screenul lucreaza aproape ca la iPhone. Deci chiar iti recomand acest telefon! happy
O seara buna! :*