| maryussu a întrebat:

as avea si eu o intrebare,cum sa cresc in masa musculara rapid si fara sala(nu am timp de sala),am auzit de steroizi si as vrea sa aflu daca ajuta la cv,stiu ca nu sunt sanatosi dar macar "functioneaza", adica cam ce sa iau si cat timp...dau FUNDA...multumesc anticipat

1 răspuns:
| pietrean a răspuns:

Daca stii ca "nu sunt sanatosi",de ce mama dracului vreti sa va umflati muschii artificial? Tii cu tot dinadinsul sa mori cat mai tanar?
Multi mananca de sparg,apoi tin "regim" facand apoi liposuctie,ca este mai greu sa te abtii de la carne,carnat de porc si de la fast-food,altele isi pun silicoane,ca doar asa or atrage masculii cu bani,decat prin ceva inteligenta,altii vor muschi umflati,ca sa arate ce barbati sunt ei,fara sa realizeze, ca pot "scadea" in alta parte esentiala a barbatiei.
Asa ca, ia baiatu steroizi, ca sa arati ca un tanc, dar cu manivela tancului....inexistenta!