| Pascal_Ionut_1994 a întrebat:

as dori sa va intreb ce parere aveti despre laptopurile noi care se vand pe site uri cum ar fi olx sau tocmai? sunt de incredere merita cumparate?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca tot vrei laptop nou ia l de la un magazin serios

2 răspunsuri:
| PandaHero a răspuns:

Intr-adevar, ar trebui sa iei acel laptop nou de la un magazin serios, insa daca doresti sa le iei de pe OLX sau alte site-uri, ei bine site-urile sunt in regula, acum depinde daca si cei care vand laptopurile sa fie in regula.

| Pascal_Ionut_1994 explică:

Adica laptopurile sunt noi, sunt sigilate si ofera chiar si garantie la el 12 luni!