| N0kia a întrebat:

Salut,TPU! As vrea sa aflu care ar fi cel mai dragut cadou pentru iubita mea, in afara de jucarii de plus, sau flori ceva de genul asta, rog urgent un raspuns cel mai bun.Fundaa.Please help, dativa cu parerea citi mai multi, multumesc mult.

Răspuns Câştigător
| znstr a răspuns:

Un inel cu o piatra frumoasa, un lant cu o stea/inima tot asa cu niste pietricele albe sau roz, depinde ce culori ii plac, o bratara, asta daca vrei ceva mai 'sofisticat'. Daca vrei ceva mai simplu poti sa incerci cu o camasa pentru fete, niste pantofi care stii ca ii plac dar nu a putut sa si-i cumpere pana acum, o geanta mai de calitate care sa mearga cu ce haine poarta ea, si daca vrei sa o iei mai personal asa, un set de lenjerie intima cu puf (stii ce zic). Dar eu zic ca, cu un lant si niste cercei frumosi (eventual sa fie set), o cina la un restaurant mai ca-lumea si un simplu "Te iubesc" cred ca ar multumi-o mai mult decat 1000 de cadouri doar pentru simplul fapt ca te-ai gandit la eahappy. Bafta!

2 răspunsuri:
| darkgirl58 a răspuns:

Buna sa-ti zic cateva ponturi mie cel putin imi place foarte mult argintul iai un lantic o bratara cercei sau chiar un inel de argint, cutie de bomboane milka, un buchet frumos de trandafiri mai multi, un parfum fin, o rama frumoasa cu poza voastra.

| Felys a răspuns:

Un inel de logodna