| iulianbalan a întrebat:

as vrea sa stiu daca o consola xbox modata cu rgh2 si lt3 inseamna ca se pot juca jocuri si de pe hdd si dvd sau cel putin daca imi poate da cineva imformatii despre aceste modari, diferente, asemanari si avantaje. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Merge atat de pe hard disc extern si pe dvd mai mult nu e de stiut. Poti folosi un dvd care se sterge si bagi alt joc dupa ce il termini pe cel care e tras deja.

2 răspunsuri:
| iulianbalan explică (pentru mgtow):

Si daca esti amabil imi spui si mie diferenta dintre modare rgh si lt3?
Adica rgh poti juca jocurile de pe hdd si stick iar lt3 doar cele puse pe dvduri speciale?

| mgtow a răspuns (pentru iulianbalan):

Nu stiu, am auzit de modare in general nu ca exista diverse forme. Te informeaza un informatician care modeaza console.