| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa stiu si eu codul de deblocare a telefonului pentru a merge in toate retelele de telefonie adica cu toate cartelele Cosmote, Orange... pentru telefonul Vodafone Smart! Dau Fundoi!

Răspuns Câştigător
| radu76ers a răspuns:

Salut.Din cate stiu eu nu exista niciun cod de deblocare a telefonului in cazul codarii pe o anumita retea de telefonie.Propunerea mea ar fi sa mergi la un service de telefoane sau la deal-eri(ex. Arsis, 123GSM dar mici; nu Germanos).