| anonim_4396 a întrebat:

Aş vrea să vă întreb ceva. sincer, încep să disper. Am un cont de YT şi de când m-am conectat, nu am mai putut să intru. Mi-am schimbat parola de vreo 4 ori şi le-am încărcat pe toate 4, dar nu a mers. Oare s-au epuizat încercări şi nu mai pot să-mi accesez contul?

2 răspunsuri:
| Arvunescu_Costina_1995 a răspuns:

1.Ai incercat sa intri de pe un alt calculator.
2.Contul de google e conectat la YouTube, poate ca problema e la Google

| horansgang a răspuns (pentru Arvunescu_Costina_1995):

Pai de fapt am intrat de la un alt browser. Asta se pune? laughing big grin