| Sebi01151995 a întrebat:

as vrea si eu o aplicatie pe telefon ca la iphone installous de unde iei aplicatiile care costa bani sa le iei gratis eu am un telefon Allview p5 mini cu So android si as vrea sa imi iau o aplicatie care sa mi le i-a gratis ca pe iphone imi puteti zice si mine? numele aplicatii sau de pe net cu fisiere apk. multumesc

1 răspuns:
| jasminedenissamaria a răspuns:

Eu imi luam jocuri si astea de pe android market dar aplicatii nu stiu de unde! I'm sorry!