| anonim_4396 a întrebat:

aseara am avut un vis foarte ciudat. Am visat ca mergeam pe strada si m-am intalnit cu 2 persoane, un barbat si o femeie, intr-un mercedes SLR, care s-au oprit si mi-au spus ca ei sunt adevaratii mei parinti, si erau foarte convingatori, eu eram gata sa ma urc in masina lor, numai ca m-am trezit. Si nu m-am trezit oricum, ci cu ochii in lacrimi. Cam ce ar putea sa insemne acest vis? Am stat cu gandul la visul asta toata ziua si nu m-am putut concentra la nimic.

4 răspunsuri:
| J0B0MAT a răspuns:

Pentru a interpreta un vis trebuie sa iti observi foarte bine dorintele, temerile, caci de regula ele sunt aduse in primul plan atunci cand visam. Alteori sunt pur si simplu vise mai ciudate. Numai tu poti sa stabilesti daca inseamna ceva sau nu.

| SergiuBoss11 a răspuns:

Georgele! daca ai vreo banuiala ca esti adoptat, afla grupa de sange a parintilor tai.Sunt sanse sa nu rezoneze daca esti adoptat, dar pot sa si rezoneze chiar daca esti adoptat.Asta ar fi singura cale, momentan.
Oricum, indiferent ce sange ai in vene, parintii sunt cei ce te-au crescut si ti-au oferit totul pe tava.Niciodata sa nu incerci sa rascolesti trecutul, s-ar putea ca facand asta, sa-ti distrugi si prezentul si viitorul

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

nu înseamnă nimic.

| MinionGirl a răspuns:

Visele nu prevestesc neapărat ceva.Te-ai gândit la ceva asemănător, iar atunci te-ai visat cu asta.Și ca te-ai trezit cu ochii în lacrimi, mi s-a întâmplat și mie de multe ori!