| Idkidk a întrebat:

astăzi o prietenă bună ( colega mea de bancă), mi-a trimis mesaj că o altă prietenă de a noastră a zis de mine că sunt : Proastă, plictisitoare, naşpa, etc... Colega de bancă aflase de la o fată. Am întrebat şi acea fată, care mi-a trimis discuţia. Ea era o prietenă foare bună, şi m-a trădat aşa. Acum sufăr pentru ce mi-a făcut (sunt tare sensibilă ). Voi ce părere aveţi?

Răspuns Câştigător
| AFR81 a răspuns:

Mda asa sunt oamenii happy Nu trebuie sa fi suparata zau asa.
Fiecare este liber sa creada ce vrea. Multi cred despre mine acelasi lucru, dar nu ma cunosc cu adevarat, si nici nu incerc sa le fac jocul, pentru ca nu fac asta pentru ei. Tu trebuie sa fi tu insati, si parerea celor care conteaza o sa te faca sa te simti mai bine. Asa sunt colegele laughing Sunt geloase poate.

| Idkidk explică (pentru AFR81):

Mersi că mi-ai luminat ziua kiss happy Chiar m-ai ajutat!

| DoarBogdan a răspuns (pentru Idkidk):

Oricand happy

| Idkidk explică (pentru DoarBogdan):

big grin

9 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Nu te supara pe mine, e urat ce a facut asa-zisa ta prietena, insa daca te comporti cu ea la fel cum te comporti aici, are tot dreptul sa aiba o asemenea parere despre tine si sa-ti atribuie acele adjective, mai mult sau mai putin jignitoare.

| LoveSleep a răspuns:

Nici vorbă. Ești o fată grozavă! Soarele răsare și apune odată cu tine.
A apus deja. Du-te la culcare.

| Doub a răspuns:

Cui îi *** pasă? Adică, e părerea ei, care e problema? Cu ce te afectează ce cred oamenii despre tine. thinking

| mentholinks a răspuns:

Macar s-a ostenit sa-si faca o parere despre tine. Presupune si asta un efort. Eu as incerca sa aflu premisele acelei opinii.

| Florentina9210 a răspuns:

Din astea am ''fumat'' si eu destule. Prietene in fata si dusmance pe la spate. Si cum am procedat eu? Pai am terminat orice legatura cu ele, si cand le intalnesc pe drum ori ma uit in telefon ori privesc drept inainte, ca si cum ele nu ar exista. Asemenea persoane nu merita sa fie bagate in seama, si dupa tot eu mi-am auzit vorbe cu sunt ''rea''. Asa si tu: ignora-le!

| DumitruPLM a răspuns:

Eu sunt de parere ca ea e cea proasta daca ii judeca pe ceilalti pentru unele defecte care crede ea ca le au, nimeni nu-i perfect dar stiu ca n-ar trebui sa iti pese de ce zic ceilalti, fi tu insuti si sa nu iti pese de ce a zis ea. Sper ca te-am ajutat!