| ReusxD a întrebat:

Azi am luat un Exterminate de la un admin zicea ca am aim nici nu stiu ce-i alalaughing si m-a bulit.Am sters config.cfg din cstrike am intrat in cs am mers la options Keybors si am dat Defaults cand intru pe un server se incarca pe la jumate si zice asta: Mod_LoadBrushModel: models/v_ak47.mdl has wrong version number (120 should be 30) Cel care raspunde corect funda:X

3 răspunsuri:
| MrkiddyKid1 a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat la fe dar eu chiar aveam aim ce am facut? am reinstalat cs-ul si a mers perfect

| ReusxD explică (pentru MrkiddyKid1):

Daca joci cu aim ce sa-ti fac asta meritilaughing

| MrkiddyKid1 a răspuns (pentru ReusxD):

Mdea nu asta e ideea ideea ete ca daca reinstalezi cs-ul o sa iti mearga e cel mai bun raspuns si singurul nu mai vreau alte raspunsuri de la tine.