| Stefan927 a întrebat:

Salut TPU, cam acum 2 saptamani, in casa am gasit un cheag de sange intact, doar in locul ala fara nicio urma de sange. Animale nu am, usile si geamurile erau inchise, soareci si sobolani nu am. Ce ar putea fi?

23 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Înainte de toate gandeste-te dacă nu cuva putea sa fie o pata de altceva.Cum e gem, bulion etc pe care sa îl fi scapat tu din neatenție.
Pete de sânge nu răsar în casa din senin.

| 199onur7 a răspuns (pentru Freya1):

Omu zice ca este sange tu vi și si spui ca este gem si bulion -_-

| Freya1 a răspuns (pentru 199onur7):

Da de unde știți ca e sânge? Ați fost cu pata la analize?

| 199onur7 a răspuns (pentru Freya1):

Pai da asta de ce sa mintă ma? Ești sănătoasă? Omu zice ca este sange tu vi și spui gem ce face ăsta se plimba cu borcanul de gem prin casa? Da cu bulion prin casă?

| 199onur7 a răspuns (pentru Freya1):

Ce ai facut? ce ai facut? Era sânge de ce sa mintă omul cum frate sa zici gem hai bulion na roșu inteleg da gem bine ca nu ai zis gem de vișine ca era direct teste ADN

| Freya1 a răspuns (pentru 199onur7):

Tu asa ești de felul tău credul și panicos la toate rahaturile?
Dacă spun unu ca să aruncat în cap de la 5000 de metri și e strog acum aleargă la maraton tu il crezi?

| 199onur7 a răspuns (pentru Freya1):

Pai ma de ce ar minți asta? Serios acum de ce sa mintă? Dece sa facă? Asta ce motiv ma sa aiba omul ăsta sa mintă? Serios îți spun sincer din toată inima asta cat a mai rămas din ia de ce sa mintă omul asta? Eu il cred si il cred cu Adevărat da cu Adevărat nu cred ca ma minte nu ar avea de ce sa faca asta

| 199onur7 a răspuns (pentru Freya1):

Si dacă ma minte el pierde ca el ca eu chiar il cred cu Adevărat da cu Adevărat il cred cine ma minte ma vinde ma trădeză ma înlocuiește se vinde pe el se minte pe el se înlocuiește pe sine se trădează singuri căci eu mi-am deschis inima oamenilor cu Adevărat si mâinile nu-i privesc cu răutate cu ura cu invidie cu lacomie nu ma bucur la răutatea altora aleși da și ultimul cent din bunznar numai sa fie bine îi accept pe toți asa cum sunt ei in felul lor cu Adevărat cum sunt ei nu am nimic cu ei si cu nimeni pe lumea asta sunt un musafir cat ma lasă el sa calc pe pământul asta atata voi sta si eu pe aicia nu am venit pe lume sa fur sa bat sa ma bucur la raul altuia la banul altuia sunt aicia cat mai vrea el si nici nu nu voi mai călca aicia o data ce am plecată si ma loat cu el de m-ar lua o dată nu mai suport sa fiu mințit sa vad oamenii falși eu ma uit la ei la fel cum mam uitată si prima ora si a doua oară si mereu eu nu ma uit la ei cum se uita ei la mine si ma vorbesc pe la spate căci ei se știu pe ei eu le doresc tot bine din lume si toata fericirea din lume sa fie a lor ai toată bogăția din lume sa fie a lor ei sa fie cei mai cei lumea asta sa fie a lor sa rămână lor eu prefer sa rămânea asa cum sunt eu cu defectele mele

| 199onur7 a răspuns (pentru Freya1):

Oricum faza cu 5000 prea sf sa mai si alerge după asta este Avatar versiunea Govani cine draculaughing))))) sare de la 5000 si dupăia alerga nici intr-un film nu poți face asa ceva rolling on the floor)))))) doar sa fie asa un film de comedie ceva

| Hammurabi a răspuns:

Voodoo!
Ți-a făcut cineva farmece.
Ți-a înnodat cununiile cu sânge menstrual.
Fuga la un popă să-ți dea de farmece. Să faci gargară cu aghiazmă.
Și să tămâiezi casa și pe dinauntru și pe dinafară șapte zile la rând. Apoi iei o găină pestriță și îi tai gâtul pe pragul casei.
Dacă găina moare, înseamnă că ți s-au făcut farmece.
Dacă găina supraviețuiește, înseamnă că ai fost dezlegat.
Baftă.

| AndreeaWTS a răspuns (pentru Hammurabi):

Iar ai scăpat în sticla cu Metaxa? laughing

| Hammurabi a răspuns (pentru AndreeaWTS):

laughing

| AdioTPU a răspuns:

Poate e un semn ori de la Divinitate ori de la diavol cu un anumit scop.

| 199onur7 a răspuns:

Cine știe cine mai umbla pe la tine prin casa sa tăiat si a lăsat așa nu a mai sters nimic

| Stefan927 explică (pentru 199onur7):

Nu era nimeni care sa se fi taiat

| 199onur7 a răspuns (pentru Stefan927):

Atunci cheama poliția și află ce se întâmplă nu lăsa așa

| 199onur7 a răspuns (pentru Stefan927):

Nu lăsa asa ceva ceva se petrece acolo

| 199onur7 a răspuns (pentru Stefan927):

Ce este frate gem sau sănge? Gustă puțin vezi frate este bulion sau gem

| Stefan927 explică (pentru 199onur7):

Era cheag de sange, si doar in locul acela. Fara nicio alta urma

| 199onur7 a răspuns (pentru Stefan927):

Frate cheamă poliția poate a intrat un hoț ceva frate sa tăiat ăla si nu a avut timp sa șteargă sangele poate vineai tu cu gemul si bulionul de la piață in timpul alawinking

| 199onur7 a răspuns:

Diavol a zis diavol rolling on the floor))))) mâncavar gemul de vișine rolling on the floor))))))

| dolceromania a răspuns:

O explicație trebuie sa sa fie, nu apare din senin sânge!

| 199onur7 a răspuns (pentru dolceromania):

Gem de vișinelaughing))) cu bulion