| YzuD a întrebat:

Salut TPU
care e diferenta dintre sobranie black collection si sobranie refine black

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unul este scurt celalat este lung, presupun. Au alte variati la care singurul lucru care difera este cularea filtrului si a foitei.

| julOG a răspuns:

Black Collection și gama Collection face parte din categoria demi-slim. Tigara este mai scurta decât cea normala, dar conține aceeași cantitate de tutun. Deci diferă doar lungimea țigării, mai pot avea foița colorata și atât.
Sobranie Refine Black este semi-slim, tigara este mai subțire decat cea normala și conține mai putina cantitate de tutun. Se situează intre slim și tigara normala. La acestea nu stiu exact dacă au foița colorata.
happy