| 2P a întrebat:

cateodata mi se intampla sa am paralezii in timpul somnului, numi pot misca nicio unghie decat ochii. M-am obisnuit cu ele, Insa aseara mi s-a intamplat altceva
Am dormit la o matusa, si in somn dormind linistit am simtit cum deodata o greutate imensa ma apasat in pat! Brusc! A fost asa grea si ma apasat asa tare de-am crezut ca m-a scos prin saltea, ca si cum ar fi cazut tavanul pe mine! N-am mai simtit asa ceva in viata mea!
Ce sa fie? Vi s-a intamplat sau ati auzit de asa ceva?

3 răspunsuri:
| Deaad a răspuns:

Bucura-te ca nu ai halucinatii cu demoni prin camera noaptea care se uita la tine sau cu vrajitoare care se urca pe tine si e strang de gat.
In paralizia in somn, se pot intampla destule de astea.
E naturala si multi oameni au.
Eu nu am avut niciodata dar sti de la varu-meu.

| AdrianTzar a răspuns:

Poate ti-ai schimbat ceva radical in modul de viata in ultimul timp.

| ElenaElena2002 a răspuns:

Eu iti sugerez sa te duci la un preot sa iti citeasca, eu visam ca puneam mana 0e un lichid verde iar atunci nu ma mai puteam misca nici sa tip nu puteam simteam ca se pierde sufletul din mine si spuneam tatal nostru de multe ori pana usor usor ma lasa... incearca atunci cand ti se intampla sa spui tatal nostru