| DonGiani a întrebat:

Câți dintre voi stați in casa și câți ieșiți la lucru (din nevoie bineînțeles) și ce faceți cât stați in casa? happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deindata ce ai un laptop si Internet nu te poti plictisi.
Ziua ies asa la cumparaturi etc, dar seara umbla cu sirenele.

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Se tine pe picioare sarcina mea... mai ales acum cand lumea are nevoie de noi altfel sapunul si hartia igienica nu ajung pe labele lor

suntserios
| suntserios a răspuns:

Lucrez de acasa, traiasca netul

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Am primit somaj tehnic. Pana azi am iesit la cumparaturi aproape zilnic. Acum iau o pauza, si probabil saptamana viitoare ma mut provizoriu la curte, ca acolo am ce face.

| Freya1 a răspuns:

Eu stau acasa ca nu muncesc.Prietenul meu munceste dar pleaca zilnic departe de civilizație la munte cu 1, 2 oameni (aceias).
Stau pe net, ma uit la tv, ma uit la filme pe net, gătesc, fac curat.

| SilentRain a răspuns:

Stau acasă

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Stau acasă. Citesc.

| gemeni6226 a răspuns:

Eu lucrez in comert si merg zilnic la servici dar in afara de servici nicaieri.Acasa in afara de treburile zilnice ma uit la filme si conversez pe facebook.Intr-o casa mereu e destula treaba si nu am ajuns sa ma plictisesc.