| zXYXz a întrebat:

caut persoane care vor sa invete japoneza big grin eu stiu destul de bine dar m-ar ajuta sa pot vorbi cu cineva ca sa exersez.

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Sunt situri unde poți discuta cu cineva din Japonia care vrea să învețe româna, tu conversezi cu ea în română iar ea te învață japoneza. Pe Google.

| Cthulhu16 a răspuns:

Hei, scuze ca raspund dupa 2 luni. Si eu invat japoneza de cateva luni si chiar mi-ar prinde bine sa vorbesc cu cineva

| zXYXz explică (pentru Cthulhu16):

Nu ma deranjeaza ca ai raspuns acum big grin chiar as aprecia sa am pe cineva cu care pot vorbi, desi nu prea sunt persoane ca mine laughing