| SerenaSmiley a întrebat:

Ce anotimp va place cel mai mult? Cand sunteti nascuti?

8 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Toamna imi place cel mai mult, cu conditia sa nu ninga (imi place ploaia foarte mult). Sunt nascut iarna, dar detest acest anotimp, in special daca ninge.

| Sociopat a răspuns:

Nascut primavara.Place toamna.

| Ibrahimovic a răspuns:

Nu prea imi place niciun anotimp. Adica, fiecare are ceva bun si ceva mai putin bun laughing
De exemplu primavara imi place ca da, da infloresc florile, incepe sa se incalzeazca.e atmosfera aia de prospetime, dar ceea ce nu-mi place la primavara - faptul ca reincepe agitatia aia de dupa iarna.
Vara, hmm, ok. Distractie, vacanta, etc, etc. Dar cand vin caldurile alea de 35-38 de grade si furtunile alea de iau totul pe sus..parca nu mai e asa frumos.
Toamna nu prea imi place deloc. In primul rand incepe sa se raceasca, apar ploile alea specifice toamnei pe care le destest...
Iarna, pfff. Vine frigul. Nu-mi place deloc. Trebuie sa ma imbrac gros, cand sunt afara am mereu senzatia ca mi-e frig. Totusi, iarna are partile ei placute: zapada, atmosfera sarbatorilor, etc.

Asadar, chiar nu as putea spune ce anotimp imi place. Probabil vara e cel mai potrivit pentru mine.

Toamna m-am nascut. laughing

Byeeeee! big grin

| Deaad a răspuns:

Iarna pe primul loc si primavara pe al 2-lea.
Iarna ma simt in elementul meu, iar primavara imi plac mirosurile si atmosfera foarte palcuta.
Toamna mi-ar mai palce si ea, pentru ca sunt multe ploi.Vara nu-mi mai place de nici un fel.E prea cald, ma ard si ma sufoc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toamna şi primăvara. Dar mai mult toamna. Mai ales seara. Cu frunzele gălbuie care cad încetişor şi vântul care bate uşor. Şi apele râului.

| angemon500 a răspuns:

Cam da eu sunt nascut iarna si iubessscccccccccc iarna

| Dragonfall a răspuns:

Iarna - lasand pe deoparte dificultatile financiare pe care le produce consider ca este singurul anotimp care aduce oamenii mai aproape. Efectiv iubesc senzatia cand afara este zapada si se vede superb pe geam, iar eu in casa cu cana de lapte si cacao cald alaturi de niste prieteni buni.

| Pl4ton a răspuns:

Salut din parere de rau nu tiam putut raspunde in privat dar as dori sa vorbim in facebook sau in ok.ru ce spui tu? happy