| GoGo23g a întrebat:

Ce faceti cand va enerveaza cineva si nu aveti ce sa ii faceti?

Răspuns Câştigător
| Bitzy a răspuns:

Nimic.Ignoranța are multe victime!winking

7 răspunsuri:
| DarQueen a răspuns:

Ignori persoana respectivă.

| Smerix a răspuns:

Il las sa vorbeasca(sau orice altceva ar face) pana se opreste.Credema,o sa se sature el si o sa-si dea seama ca a cazut de prost.Noroc:^-^

| Anda1197 a răspuns:

Dupa ce ma enerveaza, ma duc in camera si iau perne, le trantesc, si le lovesc, si dupa asta ma bag cu capul in ele si incept sa tip, spoi ma simt atat de relaxata #:-s. big grin

| Iubibilăă a răspuns:

Il ignor. Ca deja am si multe pe cap.

Răspuns utilizator avertizat
| Mereoleacădeusername a răspuns:

Stau chill la mine pe felie si ma prefac ce nu exista... imi bag castile in urechi si toate persoanele negative dispar happy

| CadavrulVesel a răspuns:

Eu unul cand ma enerveaza cineva stau in banca mea(daca nu am ce sa ii fac in momentul ala ) si dupa il capacesc