| stefioctavia a întrebat:

Salut,TPU.Ce jocuri pentru tableta stiti? ofer funda!

Răspuns Câştigător
| Iama a răspuns:

Fruit ninja; angry birds; nany cat; falldown; temple run; cut the rope; spanzuratoarea; oneT draw; veggie samurai; jetpack joyride Sper sa iti placa

8 răspunsuri:
| slowswag a răspuns:

Temple run, fruit ninja, angry birds

| Flynn2001 a răspuns:

Clumsy cat sau ceva de genul. Kitty toy, temple run, subway surfers.

| stefioctavia explică (pentru Flynn2001):

Multumesc mult!

| Flynn2001 a răspuns (pentru stefioctavia):

Cu placere.

| andyselena a răspuns:

Pai... temple run, my talking angela, my talking tom, my horse, pet shop story, hay day, subway surfers, littlest pet shop, flappy bird, minecraft pocket eddition, plante vs zombie, puzzle, rescue team, etc.

| niku123456789 a răspuns:

Pou

| Mo_Mony_1996 a răspuns:

Cauta "Subway Surfers"...sau daca nu iti da nimic incearca "Subaway Surfers" chiar daca nu este corect numele...s`ar putea sa ai bug.Este un joc gen Temple Run dar e mai misto si iti recomand sa il incerci happy

| stefioctavia explică (pentru Mo_Mony_1996):

Le-am instalat deja.dar oricum multumesc de raspuns!