| Justme32 a întrebat:

ce mai puteți face în casă încă o lună întreagă de zile? Efectiv am rămas fără idei ce să fac în casă încă o lună

4 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Știi engleză?
Contactează-mă în privat.

| Celcestietot a răspuns:

Serios, sunt atâtea de făcut în lumea asta, iar tu nu ai ce sa faci? Termină niste seriale și să vezi cât de repede trece timpul.

| Jus7t a răspuns:

Filme, seriale, cărți, jocuri, orice.

| Zorn a răspuns:

Faci curatenie, iti reorganizezi lucrurile din dulapuri
Te uiti la filme/seriale, asculti muzica, joci ceva, citesti o carte, inveti ceva nou, faci mancare sau dai refresh de 10 ori la pagina principala TPU pentru ca te plictisesti si vrei sa raspunzi la intrebari (cazul meu) laughing