| qwertpro a întrebat:

Salut TPU,ce parere aveti daca s-ar face un grup undeva pe discord sau messenger sau skype ori pe o retea de socializare al forumului TPU condusa de catre un administrator al site-ului unde ar putea discuta toti membrii comunitatii, ceva gen off-topic.

15 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Uite ce am creat special pentru toti care vor sa comunice, fara inregistrare, poti intra de oriunde, mesaje instant https://jumpin.chat/pechat

| whatevernvm a răspuns (pentru RAY):

Ce dracu e asta Ray? Zici ca e un forum din anii '00 de când a apărut netul

| RAY a răspuns (pentru whatevernvm):

Ceva simplu roscato, are si video si microfon, vad ca se vb de Discord nu am folosit asa ceva

| whatevernvm a răspuns (pentru RAY):

Ce simplu ca e mai old decât hi5

| RAY a răspuns (pentru whatevernvm):

Acum vad de discord ok

| CdeMetal a răspuns (pentru RAY):

Cand am intrat prima data pe site-ul ala si eu m-am gandit ca e de la inceputul internetului

| RAY a răspuns (pentru CdeMetal):

Acum fac pe Discord

| CdeMetal a răspuns (pentru RAY):

Asa sa faci, si ne dai linkul aici.
Fain la discord e ca poti sa pui un bot care sa puna muzica, facem party

| RAY a răspuns (pentru CdeMetal):

Esti?

| CdeMetal a răspuns (pentru RAY):

Intru imediat

| RAY a răspuns (pentru whatevernvm):

Dar nu inteleg de ce e rau daca e simplu?

| whatevernvm a răspuns (pentru RAY):

Nu folosește nimeni asa ceva Ray

| RAY a răspuns (pentru whatevernvm):

Dar discord?

| deeeaqq a răspuns:

Dacă e să se facă așa ceva vreodată, să se facă pe Discord.