| Ralucutza2013 a întrebat:

ce parere aveti despre HARLEM SHAKE?

Răspuns Câştigător
| Biankka a răspuns:

Hey!
Este vorba despre nişte copii care nu prea au ce face şi ''dansează'' timp de 30 de secunde mai rău decât nişte alcoolici turbaţi(scuzaţi-mi exprimarea).
Byee!

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
O mare, mare prostie!
Pa, pa.

| darrio2007 a răspuns:

Gangnam parca mai are putin farmec.Dar asta este o porcarie.

| Dariusuu a răspuns:

Cred ca inebuneste lumea.

Cum naiba sa asculti porcaria aia?

| Ralucutza2013 explică (pentru Dariusuu):

Nu ascult am suzit de ea

| Latinmoon a răspuns:

Un curent de descreierati laughing.
Tu ce parere ai?

| LifeIsColour a răspuns:

Buna,cred ca in continuare ca Gangnam Style este mult mai bun.Bineinteles,fiecare cu parerea lui, oamenii sunt intotdeauna in cautarea a ceva nou, probabil de aceea are multe vizualizari pe Youtube.Pa-pa!happy