| robi1990 a întrebat:

ce parere aveti despre Tinutu Secuiesc, vor reusi ungurii sa ia judetele Mures, Harghita si Covasna si sa creeze un stat in stat?

http://psnews.ro/wp-content/uploads/2014/08/tinutul-secu iesc.jpg

Si daca da, se va ajunge la un razboi maghiari-romani?

JOS UDMR! JOS AUTONOMIA!

Răspuns Câştigător
| Mechanix a răspuns:

Mă *** în UDMR și mă *** în autonomia lor. Și sunt sigur că o grămadă de unduri sunt de acord cu mine.

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu ajung ei asa departe, sant dusi cu capu taranii aia

| Wøodenpints a răspuns:

Cred că am cea mai corectă poziție față de problema asta. O poziție pe care ar trebui să o aibă orice om care nu locuiește acolo și pe care nu-l afectează în mod direct asta.

Sunt din Galați, mă doare-n ***.