| LiimeXdx a întrebat:

Ce talent aveti?
Eu am talentul de a compune poezii sau povestiri.

Răspuns Câştigător
| thegatekeeper a răspuns:

Desen, pictura, scris, cam astea ar fi, in mare parte. Imi mai place sa cant la chitara, dar nu pot spune ca am talent, ci doar ma straduiesc sa invat. De asemenea, am si o memorie foarte buna, ceea ce ma ajuta sa retin cu usurinta diverse informatii.

14 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Empatizez foarte usor.

| Nanami利 a răspuns:

Si mie imi place sa compun povestiri, si pe langa asta imi place sa desenez.

| Vans a răspuns:

M-am tot holbat după vreun talent, n-am dat de niciunu.Nu cred că am.

| LiimeXdx explică (pentru Vans):

Ei, sigur ti-l vei descoperi!

| Seducatorul a răspuns:

Tenis cu piciorul!

| Sebastian_Dascalu_1998 a răspuns:

Eu am talentul de a compune sunt compozitor si va dau o melodie ce am compus eu vreau niste pareri.

| Sebastian_Dascalu_1998 a răspuns:

Trezeste-te la realitate si uite te in spate si uite te la eroi ce au luptat sa ne faca dreptate, uite te la aceia care vor sa ridice tara si uitete si la gunoaie ce ne conduc patria
uitete in jur si jur ca vrei sa schimbi ceva, dar nu uita, schimbarea e doar in mana ta tu ai puterea de a schimba tot cum au facut o stramosi nostri pe front ei au murit pentru dreptate cand sau dus pe front au uitat de toate au uitat de familie de frati de surori numai un gand mai statea in mintea lor apere patria si cu pusca in mana hotarati sa schimbe ceva au pornit la lupta sa isi castige tara

| Sebastian_Dascalu_1998 a răspuns:

A 2 strofa e despre alt ceva ce se intampla acum si nu se intampla candva e despre durere si tristete Romania 2015 e rece si trece an peste an si nimic nu se schimba in acest intuneric infernal, dar mai rau se inrautateste Romania ce o stiam noi putrezeste
si te intrebi in gandu tau ce s-a intamplat? a fost odata bine acum totu s-a stricat a fost totu minunat acum totu ie o ruina si te intrebi ce sa cauta romani in Romania asta mescin
vezi romani ce se lupta pentru drepturile lor si ies in strada cu

| Sebastian_Dascalu_1998 a răspuns:

Sfantul tricolor
si acum acei eroi care inainte sau luptat ii vezi pe toti acum bolnavi intinsi la pat si socat te pui si tu in pat si te gandesti ca locu unde stai acum e un gunoi infect
eroi de altadata acum sunt niste oameni care sunt lasati pur si simplu sa moara de foame,
in spitale daca esti aici bolnav intri cu ceva si ies foarte grav sau nu.mai iesi deloc depinde ce bani ai avut cand erai aproape mort
si te gandesti in continuare ca doare cel mai tare Romania asta este o teroare si te intrebi

| Sebastian_Dascalu_1998 a răspuns:

Cine a facut o asa uite te in parlament sunt hoti care ne fura si ne vor mai fura daca nu facem ceva Romania va disparea si pamantu se va distruge odata cu ea

| PisycutzaTa a răspuns:

Eu pictez happy