| DonGiani a întrebat:

Ce telefon folosiți și ce telefon preferați? happy

26 răspunsuri:
| Endoryus a răspuns:

Nokia/Samsung

suntserios
| suntserios a răspuns:

Huawei p20 pro
Foarte mulțumit de el, nu vreau altul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Folosesc doar telefoane pe care nu le mai are nimeni, daca le vad la cineva, scap de ele

| gemeni6226 a răspuns:

Imi place telefonul pe care o am nu l-as schimba pe altul pentru ca m-am obisnuit cu el Galaxy J4 + am.

| DonGiani explică (pentru gemeni6226):

J4 + E un telefon bun

| DonGiani explică (pentru anonim_4396):

Cel mai bine ar fi să-ți iei un telefon unic dacă știi că nu vrei să aibă și alții ce ai tu laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru DonGiani):

Am deja, nu exista in Romania sau cel puțin în magazine si online

| gemeni6226 a răspuns (pentru DonGiani):

Multumesc.

| Mogiojojo a răspuns:

Am s7 si pun de-un s10 sau 20 dar asta cand se va strica, deocamdata sunt foarte atasata de el, e bebele meu...

| DonGiani explică (pentru anonim_4396):

Cum se numește?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru DonGiani):

Secret

| Freya1 a răspuns (pentru DonGiani):

Nu stiu cat e de bun ca si eu am, dar imi face figuri la încărcare.Se misca mufa si nu mai incarca.

| Freya1 a răspuns (pentru gemeni6226):

Nu iti face figuri la încărcare? de cand il ai?

| DonGiani explică (pentru anonim_4396):

Lol

| DonGiani explică (pentru Freya1):

Ce telefon ai?

| Freya1 a răspuns (pentru DonGiani):

Samsung j4+

| DonGiani explică (pentru Freya1):

E un telefon bun, dacă ai probleme la mufa de încărcare ar trebui sa mergi la un service GSM autorizat. S-ar putea sa aibă praf, mizerie în gaura de încărcare sau s-ar putea sa fi făcut ceva umezeală acolo. Dacă stai mult asa poți sa ii arzi placa de baza.

| J0B0MAT a răspuns:

Huawei folosesc.Deocamdată prefer telefonul ăsta.

| Drimmero a răspuns:

Sunt fan Samsung, multumit mereu de ceea ce ofera, la chating imi place cel mai mult si se duce bateria greu, partea proasta e ca le sparg cam repede, dar aia e din vina mea.

Nu prefer altceva, androidul imi place cel mai mult.

| gemeni6226 a răspuns (pentru Freya1):

Nu-mi face nici o figura il am din iunie anul trecut.

| Celcestietot a răspuns:

Este fix si rosu, iar pe acesta il prefer, are tot ce ii trebuie.

| Eugen80 a răspuns:

Samsung A50, Note 10. Ambele sunt ok pentru ce fac pe ele. Fiecare cu scopul lui.

| Frank51 a răspuns:

Am un S9, iar pentru o perioada am folosit P30 Pro, deocamdata pana nu se rezolva cu 5G nu voi lua nimic, sau poate voi incerca oppo find x2 pro.

| andiceasu95 a răspuns:

Am un Samsung a40 si sunt foarte multumit de el, si as vrea sa imi iau s10

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Xiaomi Redmi 6, are 2 ani drăguțul și încă nu-mi face probleme. Îl prefer pe ăsta. Am avut Samsung-uri scumpe care nu m-au ținut atât de mult. Dacă ar fi să mi-l schimb acum, tot pe Xiaomi sau Huawei aș merge.

| Eugen80 a răspuns:

Note10