| Aztecul a întrebat:

Cine a castigat alegerile?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Usr

| LupusDei1993 a răspuns (pentru anonim_4396):

Vise.
Lupta e dintre PSD si PNL.
USR e pe locul 3 (din fericire), iar PSD pe 2 (si mai bine).

| anonim_4396 a răspuns (pentru LupusDei1993):

Usr a câștigat ce era important de câștigat. PNL aparent a câștigat cu 6 luni mai devreme decât trebuialaughing

| SG1995 a răspuns (pentru anonim_4396):

Păi mie îmi arată că PNL are 28 de procente și USR doar 18, cum pml a câștigat USR?

| anonim_4396 a răspuns (pentru SG1995):

O să înțelegi la toamnă. laughing

| Plato a răspuns (pentru LupusDei1993):

A luat mumu psd.
Lua-i-ar Dumnezeu pe toti pesedistii.

| aXy99 a răspuns (pentru anonim_4396):

Crezi ca va castiga Ciolos prezidentialele?

| anonim_4396 a răspuns (pentru aXy99):

Cred că-l lasă în afară turului 2 pe Iohannis dacă psd iese de la guvernare.
Dacă nu iese(asta e sinucigaș) între ei se joacă turul 2. Daca justiția independentă își păstrează ritmul din ultimii 15 ani, pnl probabil e acum pe lista procurorilor

oricum situația din 2009 e în mari proporții aceeași și acum. nu poți avea anticipate, vin niște prezidențiale la care psd-alde-ponta-udmr au vreo 35-40%. Cineva o sa le ceara voturile daca nu ajung in turul 2. mi-e greu să anticipez un nou usl dar poate fi singura șansă a lui Iohannis:))

https://www.stiripesurse.ro/......53913.html asta spune enorm