| poateEU a întrebat:

cine mai are nokia 5800, mai vreau sa mai aud si eu pareri despre el... cel mai detaliat raspuns primeste funda

5 răspunsuri:
| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Eu am unul de acum 2 ani si juamtate de cand a aparut am varianta albastra si este o editie limitata adica are 16 giga interni si 8 giga extraibili, mie mi s-a parut ffff reusit ca telefon avand in vedere ca nici un tel nu ma multumeste pe deplin.i-am bagat aplicatii de pi ovistore si cam atat. daca ai nelamuriri in privinta lui imi poti da unmesaj in privat.pa pa

| IngerulSiDraculTau a răspuns:

In schimb fiicamea are unul rosul cumparat anul trecut de la germanos si vreau sa spun ca nu ii tine bateria mai deloc, are fff multe probleme cu touch-ul, si numai la reparat a stat.cred ca astea albastre sunt mai reusite decat cele rosii.nu stiu.

| poateEU explică:

Si eu il am de 2 ani de cand a aparut(si merge in continuare ca nou), tot varianta albastra, memoria o are mica, asa ca i-am bagat un card de memorie de 8G, sunt fffffff multumit de acest telefon

| poateEU explică:

Stiu faza cu bateria, la mine fara sa ma joc tine o zi, deci in fiecare noapte il incarc, la fel mi-am cumparat o baterie noua pentru. el si la fel tine, deci nu bateria este de vina, cred ca telefonul consuma el mult, dar in rest fff multumit

| IngerulSiDraculTau a răspuns (pentru poateEU):

Nu stiu ce sa spun nu cred ca tel consuma mult pentru ca fiicamea il tine mai mult de ornament nu umbla cu el, nu se joaca pi el nu asculta muzica si tot la 3 zile trebuie sa il incarce asa a fost de cand l-am cumparat anul trecut.in schimb asta al meu albastru are mult mai multe aplicatii pe el toata ziua este super foit, jocuri, internet etc muzica deh exploatat la maxim si tot ma tine 4 zile bateria si daca nu ii fac nimic undeva la 6 zile! deci explicatia este ca astea albastre sunt mai reusite!hee hee)